Bannery, plachty a vlajky

Efektívna , jednoduchá a lacná forma prezentácie Vašej firmy a Vašich výrobkov. Zviditeľnite sa plnofarebnou reklamnou plachtou, banerom či vlajkou vytlačenou priamo na mieru podľa Vašich požiadaviek. Kovové krúžkovanie po obvode plachty zaručí jednoduchšiu inštaláciu. Kvalitná digitálna tlač zabezpečuje dokonalú vernosť a stálosť farieb aj pri pôsobení UV žiarenia.

Klasický banner aj dierkovaný banner (mesh) – využíva sa najmä na väčšie plochy, kde sa vyskytuje silný nárazový vietor alebo na plochách, kde nechceme úplne zatieniť podklad (napr. okná)

Prečo si vybrať banner? Je odolný voči dažďu a iným poveternostným podmienkam, preto sa využíva najmä v outdoore, dá sa jednoducho premiestňovať, možho ho zrolovať a transportovať aj v bežnom osobnom automobile, je ľahký, možno ho vyrobiť v takmer akejkoľvek veľkosti doba realizácie je 2 až 3 dni,  banner je cenovo zaujímavé outdoorové riešenie.

TRVÁCNOSŤ – Naše reklamné plachty si zachovajú svoje farby 3-5 rokov.

VYSOKÁ KVALITA – Výroba plachiet vysokokvalitnou digitálnou tlačou.

SPEVNENÉ OKRAJE – Reklamné plachty majú spevnené okraje a kovové krúžky pre jednoduché zavesenie.

ODBORNÁ MONTÁŽ – Okrem výroby plachiet zabezpečíme aj zavesenie vašich reklamných bannerov (aj výškové práce s plošinou)

Ako postupovať pri výbere banneru?

Plochu na Vašu reklamu najskôr obhliadneme a premieriame, vymyslíme najlepšie možné riešenie ukotvenia. Samozrejme ponúkame aj montáž banerov a ak je potrebné tak Váš banner osadíme. Nezáleží, či je Vaša plocha pri zemi alebo vo výške. Sme pripravení na všetko.